FREZOWANIE
Wspierane przez oprogramowanie komputerowe, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie programować obróbkę skomplikowanych detali. Frezujemy wszelkiego rodzaju stale konstrukcyjne, odlewy żeliwne, stale nierdzewne do rozmiarów 3200 x 2500 x 1200 mm.

Posiadamy wysokowydajne centrum do obróbki materiałów nieżelaznych do wymiarów: 1000x800x220 mm.

TOCZENIE
Oferujemy toczenie detali ze wszelkich materiałów do średnicy ø1600 mm i długości 5000 mm. Wykonujemy też regeneracje wałów, łożysk i łączników.

POMIARY RAMIENIEM FARO
W razie potrzeby wykonujemy pomiar i dokumentacje jakościową za pomocą przenośnego ramienia pomiarowego Faro Prime w wersji 2.4 m, również na miejscu u klienta. Przyrząd ten pozwala na dokładne pomiary nawet dużych detali o skomplikowanych kształtach i w trudno dostępnych miejscach.

KONSTRUKCJE STALOWE I MASZYNOWE
Naszą specjalnością jest produkcja maszyn lub kompletnych podzespołów według projektu dostarczonego przez klienta. Doradzamy w zakresie optymalizacji projektów pod względem produkcyjnym oraz kosztowym.

OBRÓBKA CIEPLNA
Posiadamy sprawdzonych partnerów w zakresie obróbki cieplnej objętościowej i powierzchniowej, zatem gdy jest to konieczne możemy zaoferować hartowanie, nawęglanie, wyżarzanie lub azotowanie. Na terenie zakładu posiadamy piece gazowe oraz piec elektryczny do obróbki cieplnej konstrukcji, odkuwek i odlewów do wymiaru 1800 x 1800 x 6000 mm.